Het team

Gijs Gjaltema

eigenaar JEEN.

Onvermoeibare netwerker met een aanstekelijk enthousiasme.

gijs@jeen.nl | 0642570529

Margje de Graaff

advies & tekst

Scherpe blik, dito pen.

margje@jeen.nl0647767792

Sjoerd Jochems

strategie & concept

Kun je ´s nachts wakker maken voor een goede brainstorm of een sterk staaltje short copy.

sjoerd@jeen.nl0610009373

Debbie Arens

bureaumanagement & advies

Zet de juiste poppetjes op de juiste plaats, en de puntjes op de i.

debbie@jeen.nl | 0651805959

Jeanette Hengeveld

vormgeving & dtp

Leest in haar vrije tijd het liefst een goed huisstijlhandboek.

jeanette@jeen.nl0683909117

Marcel Enderink

design & concept

Koffie is de kickstart voor zijn creatieve brein.

marcel@jeen.nl0642173248

Colinda Bos

online marketing & advies

Gaat het liefst meteen aan de slag om het maximale te halen uit iedere pixel.

colinda@jeen.nl | 0614756792

Simone Uijttewaal

onderzoek & advies & tekst

Zoekt naar de juiste vragen én antwoorden. Ook thuis op de boerderij.

simone@jeen.nl0637280170

Dorien de Leest

advies & tekst

Bijt zich graag vast in een mooi project, om pas los te laten als het écht goed is.

dorien@jeen.nl0634659103

Maaike Faas

office manager

Weet al wat haar collega’s nodig hebben voordat ze het zelf hebben bedacht.

maaike@jeen.nl0683546652

Gerian van der Molen

advies & social media

Geeft een nieuwe betekenis aan sociaal in social media.

gerian@jeen.nl0610582061

Regine Mateman

vormgeving & dtp

Geeft met haar frisse blik graag een eigen draai aan haar ontwerpen.

regine@jeen.nl | 0613758012

Liz Roelofs

social media & online

Ziet in één oogopslag wat er moet gebeuren. En krijgt het voor elkaar.

liz@jeen.nl | 0654684264

Eline van de Westeringh

stagiaire onderzoek & advies

Onbevangen en enthousiast, maar weet waar de (geiten)melk vandaan komt.

eline@jeen.nl 

Mariëlle Sep

stagiaire studio

Duikt graag in creatieve projecten.

marielle@jeen.nl 

website-JEEN-team-vacature_2