Het team

Gijs Gjaltema

eigenaar JEEN.

Onvermoeibare netwerker met een aanstekelijk enthousiasme.

gijs@jeen.nl | 0642570529

Margje de Graaff

advies & tekst

Scherpe blik, dito pen.

margje@jeen.nl0647767792

Sjoerd Jochems

strategie & concept

Kun je wakker maken voor een goede brainstorm of sterk staaltje short copy.

sjoerd@jeen.nl0610009373

Debbie Arens

bureaumanagement & advies

Zet de juiste poppetjes op de juiste plaats, en de puntjes op de i.

debbie@jeen.nl | 0651805959

Jeanette Hengeveld

vormgeving & dtp

Leest in haar vrije tijd het liefst een goed huisstijlhandboek.

jeanette@jeen.nl0683909117

Colinda Bos

online marketing & advies

Gaat het liefst meteen aan de slag om het maximale te halen uit iedere pixel.

colinda@jeen.nl | 0614756792

Maaike Faas

office manager

Weet al wat haar collega’s nodig hebben voordat ze het zelf hebben bedacht.

maaike@jeen.nl0683546652

Regine Mateman

vormgeving & dtp

Geeft met haar frisse blik graag een eigen draai aan haar ontwerpen.

regine@jeen.nl | 0613758012

Tijmen Lindemulder

ontwerp & concept

Heeft niet alleen de meest creatieve ideeën, maar visualiseert ze ook.

tijmen@jeen.nl

Madelief Emmens

advies & projectmanagement

Kritische blik, maar altijd met een vrolijke noot.

madelief@jeen.nl | 0643484836

Jenny Braaksma

advies & projectmanagement

Houdt het hoofd koel in de meest verhitte projecten.

jenny@jeen.nl | 0648315814

Maaike Dijkhof

advies & projectmanagement

Laat gerust aan haar over wat je niet aan het toeval wilt overlaten.

maaike.dijkhof@jeen.nl | 0613618232

Iris Bos

advies & projectmanagement

Loopt over van energie om het verhaal achter agri en food te vertellen.

iris@jeen.nl | 0638202267