Infanteriestraat 120
6822 NJ Arnhem
T 026 324 11 20
info@jeen.nl

Alleen met een gemotiveerd team realiseer je impact

De mensen van JEEN kennen de agri & food sector van binnenuit. Geboren op de boerderij, een agrarische opleiding, werkervaring in de agribusiness... of een combinatie daarvan. een sterk team, dat klaar staat voor uw communicatie-uitdaging. 

Gijs Gjaltema werkt bij JEEN

Gijs Gjaltema

strategie & online

online strateeg
groot agrarisch netwerk
digitaal, doelgericht, dienstverlenend

gijs@jeen.nl | 0642570529LinkedIn
Gerian​ van der Molen​ werkt bij JEEN

Gerian​ van der Molen​

projectmanagement & social media

punctuele projectmanager
snapt hoe je mensen écht bereikt en inspireert
enthousiast, energiek, empathisch

gerian@jeen.nl | 0610582061LinkedIn
Margje Steentjes-de Graaff werkt bij JEEN

Margje Steentjes-de Graaff

advies & tekst

communicatieadviseur en schrijftalent
begrijpt mensen in agribusiness
betrouwbaar, betrokken, bruggenbouwer

margje@jeen.nl | 0647767792LinkedIn
Jeanette Hengeveld werkt bij JEEN

Jeanette Hengeveld

vormgeving & dtp

precieze en planmatige
allround vormgever/DTP-er
oplettend, oprecht, ordelijk

jeanette@jeen.nl | 0683909117LinkedIn
Sjoerd Jochems werkt bij JEEN

Sjoerd Jochems

strategie & concept
ervaren adviseur
strategisch en conceptueel
verbinden, verbazen, verdergaan
 
sjoerd@jeen.nl | 0610009373LinkedIn
Debbie Arens werkt bij JEEN

Debbie Arens

projectmanagement & tekst

gestructureerde projectmanager en tekstschrijver
ervaring in agrarische communicatie
pragmatisch, persoonlijk, punctueel

debbie@jeen.nl | 0651805959LinkedIn
Jeen Akkerman werkt bij JEEN

Jeen Akkerman

strategie & concept

ervaren communicatieadviseur
kenner van agribusiness
creatief, confronterend, concept 

jeen@jeen.nl | 0651425640LinkedIn
Simone​ Uijttewaal​ werkt bij JEEN

Simone​ Uijttewaal​

analyse & tekst
gevoel voor communicatie 
met passie voor de sector 
verantwoordelijk, verbindend, vrolijk 
 
simone@jeen.nl | 0637280170LinkedIn
Marcel Enderink werkt bij JEEN

Marcel Enderink

concept & design

ervaren vertaler
van concept naar beeld
conceptueel, creatief, cappuccino

marcel@jeen.nl | 0642173248LinkedIn
Josja​ Appelo​ werkt bij JEEN

Josja​ Appelo​

stage & online

data driven
voor unieke campagnes 
fanatiek, flexibel, fantasierijk  

josja@jeen.nl | 0614918419LinkedIn
Domique van Genderen werkt bij JEEN

Domique van Genderen

online design

doelgericht design
met oog voor detail 
verrassend, veelzijdig, vernieuwend

domique@jeen.nl | 0650999113LinkedIn
Rolien Willmes werkt bij JEEN

Rolien Willmes

analyse & strategie

vertaalt onderzoek naar communicatie
“het verhaal van ons voedsel”
onderzoekend, open, origineel 

rolien@jeen.nl | 0620315796LinkedIn
Inge Lub werkt bij JEEN

Inge Lub

vormgeving & dtp

geeft online en offline
vorm aan inhoud
betrokken, bevlogen, blijmoedig

inge@jeen.nl | 0648178861LinkedIn
Maaike Faas werkt bij JEEN

Maaike Faas

officemanagement

organiseert en ondersteunt
zodat alles op rolletjes loopt
enthousiast, eigenwijs, eerlijk

maaike@jeen.nl | 0683546652LinkedIn
Colinda Bos-van Ekris werkt bij JEEN

Colinda Bos-van Ekris

projectmanagement & tekst

voor doeltreffende communicatie
begrijpt mensen in de agribusiness
veelzijdig, verantwoordelijk, volhardend

colinda@jeen.nl | +31 (0) 6 14 756 792LinkedIn
Heleen Smit werkt bij JEEN

Heleen Smit

tekst & online
houdt van structuur, is leergierig
en voelt zich thuis in agrarisch nieuws.
positief, precies, praktisch
 
heleen@jeen.nl | 0612368799LinkedIn

Agri & food zijn onmisbaar voor ons leven.
Wereldwijd in bedrijf, elke dag op ons bord.
Dat verdient een goed verhaal.

Meer weten? Bel ons op 026 3241 120 en vraag naar Gijs Gjaltema (gijs@jeen.nl) of Jeen Akkerman (jeen@jeen.nl).