Infanteriestraat 120
6822 NJ Arnhem
T 026 324 11 20
info@jeen.nl

Alleen met een gemotiveerd team realiseer je impact

De mensen van JEEN kennen de agri & food sector van binnenuit. Geboren op de boerderij, een agrarische opleiding, werkervaring in de agribusiness... of een combinatie daarvan. een sterk team, dat klaar staat voor uw communicatie-uitdaging. 

Gijs Gjaltema werkt bij JEEN

Gijs Gjaltema

strategie & online

online strateeg
groot agrarisch netwerk
digitaal, doelgericht, dienstverlenend

gijs@jeen.nl | 0642570529LinkedIn
Margje Steentjes-de Graaff werkt bij JEEN

Margje Steentjes-de Graaff

advies & tekst

communicatieadviseur en schrijftalent
begrijpt mensen in agribusiness
betrouwbaar, betrokken, bruggenbouwer

margje@jeen.nl | 0647767792LinkedIn
Jeanette Hengeveld werkt bij JEEN

Jeanette Hengeveld

vormgeving & dtp

precieze en planmatige
allround vormgever/DTP-er
oplettend, oprecht, ordelijk

jeanette@jeen.nl | 0683909117LinkedIn
Debbie Arens werkt bij JEEN

Debbie Arens

projectmanagement & tekst

gestructureerde projectmanager en tekstschrijver
ervaring in agrarische communicatie
pragmatisch, persoonlijk, punctueel

debbie@jeen.nl | 0651805959LinkedIn
Jeen Akkerman werkt bij JEEN

Jeen Akkerman

strategie & concept

ervaren communicatieadviseur
kenner van agribusiness
creatief, confronterend, concept 

jeen@jeen.nl | 0651425640LinkedIn
Marcel Enderink werkt bij JEEN

Marcel Enderink

concept & design

ervaren vertaler
van concept naar beeld
conceptueel, creatief, cappuccino

marcel@jeen.nl | 0642173248LinkedIn
Chantal Steuten werkt bij JEEN

Chantal Steuten

strategie & tekst

bouwt met enthousiasme bruggen
tussen theorie en praktijk
veelzijdig, verantwoordelijk, visie

chantal@jeen.nl | 0610602497
Domique van Genderen werkt bij JEEN

Domique van Genderen

online design

doelgericht design
met oog voor detail 
verrassend, veelzijdig, vernieuwend

domique@jeen.nl | 0650999113LinkedIn
Rolien Willmes werkt bij JEEN

Rolien Willmes

analyse & strategie

vertaalt onderzoek naar communicatie
“het verhaal van ons voedsel”
onderzoekend, open, origineel 

rolien@jeen.nl | 0620315796LinkedIn
Inge Lub werkt bij JEEN

Inge Lub

vormgeving & dtp

geeft online en offline
vorm aan inhoud
betrokken, bevlogen, blijmoedig

inge@jeen.nl | 0648178861LinkedIn
Sanne van Zanen werkt bij JEEN

Sanne van Zanen

projectmanagement & online

op zoek naar resultaat
en - waar mogelijk - grenzen verleggen
ondernemend, opgewekt, onvermoeibaar

sanne@jeen.nl | 0611354712LinkedIn
Maaike Faas werkt bij JEEN

Maaike Faas

officemanagement

organiseert en ondersteunt
zodat alles op rolletjes loopt
enthousiast, eigenwijs, eerlijk

maaike@jeen.nl | 0683546652LinkedIn
Colinda van Ekris-Bos werkt bij JEEN

Colinda van Ekris-Bos

projectmanagement & tekst

voor doeltreffende communicatie
begrijpt mensen in de agribusiness
veelzijdig, verantwoordelijk, volhardend

colinda@jeen.nl | +31 (0) 6 14 756 792LinkedIn
Elvi van Wijk werkt bij JEEN

Elvi van Wijk

communicatieadviseur
Communicatieadviseur met gevoel voor
tekst & beeld, en passie voor agri & food 
analytisch, accuraat en ambitieus
elvi@jeen.nl | 0655340008LinkedIn

Agri & food zijn onmisbaar voor ons leven.
Wereldwijd in bedrijf, elke dag op ons bord.
Dat verdient een goed verhaal.

Meer weten? Bel ons op 026 3241 120 en vraag naar Gijs Gjaltema (gijs@jeen.nl) of Jeen Akkerman (jeen@jeen.nl).